reklama internete

Reklama internete

Vis daugiau Lietuvos įmonių, siekiant padidinti pardavimus, stengiasi perkelti savo verslą į internetinę erdvę, kartu dalinai atsisakydamos tradicinių reklamos priemonių, apsiriboja vien internetine reklama. Šio metu visos didelės įmonės atsisako/atsisakė reklamos laikraščiuose ir t.t.

Reklamuoti savo produktą, įmonę, paslauga internete galima įvairiais būdais, bet patys populiariausi yra:

  • Facebook reklama
  • Google adwords reklama
  • SEO (puslapio optimizavimas paieškos sistemai)

Jeigu niekada neteko susidurti su reklama internete siūlome pasinaudoti profesionalu paslaugomis kurie išanalizuos jūsų svetainė ir pasiūlys geriausius reklamos būdus.

 

unnamed

Facebook

Facebook jau nėra naujovė mums visiems. Dauguma jaunesnio, vidutinio amžiaus žmonių turi Facebook paskyras. Toks kompanijos populiarumas padeda mums reklamuoti save labia efektyviai.

Reklama Facebook soc. Tinkle puikus būdas pritraukti naujus klientus bei leisti vartotojams sužinoti apie save. Kuriant Facebook reklamos kompanijas galima tiksliai pasirinkti auditoriją kuri matys jūsų skelbimą. Galite pasirinkti žmonių amžių, gyvenamąja vietą ir kt.

Taip pat Facebook gali padėti jums tokia pačia reklamą patalpinti ir Instagram programėlėje.

 

 

adw logo

Google Adwords

Ilgą laiką išliekantis populiariausias mokamas reklamos būdas. Google adwords tai reklaminės kompanijos funkcionalumu Labai panašios I Facebook, bet yra vienas Bet. Google didžiausia paieškos sistema, šimtai tūkstančių žmonių kiekvieną dieną ieško jiems reikalingos informacijos įvesdami ieškomo dalyko pavadinimą arba raktažodį. Kai žmogus į paieškos lauką įrašo pvz: “Baldai Vilniuje” jis mato geriausiai suindeksuotas svetainės siūlančias baldus Vilniuje. Google Adwords kompanijos dėka galime savo tinklalapį paskelbti pačiu pirmu numeriu paieškoj pagal atitinkamą raktažodį. Pvz: “baldai Vilniuje” mes busime pirmi. Žmonės iš prigimties yra tinginiai, kaip rodo statistiką pirmi 3 įrašai yra aktualiausi vartotojui. Jeigu jūsų svetainė yra žemiau – mažai tikėtina kad žmogus paspaus ant nuorodos.

 

seo

SEO (puslapio optimizavimas paieškos sistemai)

Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms – brangiausia, tačiau pati efektyviausia reklamos priemonė internete. Jei Jūsų prekės/paslaugos specifika potencialiems klientams jau yra žinoma ir lankytojai Google paieškos sistemoje jau ieško informacijos (sulaukiama užklausų), SEO optimizacija gali būti puikus reklamos kanalas. Tai gali būti kaip alternatyva Google AdWords reklamai, nes lankytojai ieškodami informacijos apie Jūsų siūlomas prekes/paslaugas Jūsų svetainę ras natūraliuose paieškos rezultatuose. Investavus į svetainės optimizaciją, Jums nereikės nuolat mokėti už AdWords paspaudimus ir po tam tikro laikotarpio reklama atsipirks.

SEO optimizacija reikalauja ganėtinai daug specifinių žinių, todėl dažniausiai rekomenduojama kreiptis į specialistus. Tačiau bent minimaliai susipažinti su pačių procesu yra būtina. Taip turėsite bendrą supratimą apie šią reklamos priemonę. SEO optimizacija skirstoma į du pagrindinius etapus, kurie yra privalomi. Tai vidinė ir išorinė optimizacija. Tačiau pilnas optimizacijos procesas susideda iš šių dalių:

  • Konkurentų ir rinkos analizė – raktažodžių parinkimas, konkurentų įvertinimas, preliminaraus SEO plano sudarymas.
  • Vidinis SEO optimizavimas – svetainės informacinio turinio bei programinio kodo pertvarkymas, optimizavimas paieškos sistemų algoritmams. Pagal pasirinktus raktažodžius pertvarkomas įmonės puslapis. Tai turi ~20% įtakos bendriems SEO rezultatams.
  • Išorinis SEO optimizavimas – sąsajų kūrimas iš kitų autoritetingų (paieškos sistemų atžvilgiu) svetainių. Kontekstinių bei įprastų nuorodų tinklo kūrimas, SEO straipsnių organizavimas.  Tai turi ~80% įtakos bendriems SEO rezultatams.
  • SEO konsultacijos – atlikus svetainės optimizavimą paieškos sistemoms, klientas visada gali papildomai konsultuotis SEO klausimais. Taip sukuriamas pasiektų rezultatų tęstinumas bei savarankiškas plėtojimas.

 

Apibendrinant norint gauti kokybišką reklamos rezultatą – būtina kreiptis į profesionalus.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *