design-1200x621

Internetinio puslapio dizainas

Interneto svetainė – Šiais laikais interneto svetainė yra kiekvienos įmonės vizitinė kortelė. Interneto svetainėje yra svarbus 2 dalykai tai dizainas ir patogumas. Šiandien internetas labai sparčiai plečiasi, atsiranda naujos technologijos bei naujas tinklalapių funkcionalumas.

Internetinio puslapio dizainas – viena iš sudedamųjų internetinės svetainės dalių, kuri labiausiai matoma vartotojui. Dažnai pačios svetainės paruošimas užtrunka daug trumpiau nei internetinio puslapio dizaino piešimas.

Ir pradžių gali pasirodyti, kad tinklalapio dizainas tai: spalvos + meniu. Tačiau tai kur kas sudėtingesnis darbas kuris reikalauja Jūsų atitinkamos kompetencijos grafinio dizaino srityje bei nuoseklaus bendradarbiavimo su internetinės svetainės užsakovu.

Dizaino elementų išdėstymas atrodo paprastas dalykas, bet kaip tai padaryti kad visas svetainės vaizdas atitiktu kliento poreikius? Pvz: Minimalus internetinės svetainės dizainas visada sukels solidumo pojūtį. Jeigu svetainėje 2-3 spalvos Jūs greičiausiai pataikysite tiesiai į dešimtuką. Dizainas su įvairiomis spalvomis bei gausybe elementų išdėstytu tvarkingai labiau orentuota į jaunąją vartotojų grupę.

Taip pat reikia sekti kas yra populiaru, kokie tinklalapių dizainai šiai dienai sulaukia daugiausiai dėmesio. Jeigu tai vieno puslapio dizainas būtinai patikrinkite ar jis nėra perkrautas nereikalingais elementais bei informacija kuri nėra aktuali. Populiariausia informacija: Apie mus, paslaugos, kontaktai, Galerija(mūsų darbai ir kt).

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *